1- Karınca Beyaz Eşya güvenilir mi?

karincabeyazesya.com da yapacağınız tüm bilgilerin aktarımı 256-bit SSL Şifreleme ile gerçekleşmektedir.

Ödemeleriniz sırasında maksimum güvenliğin sağlanabilmesi için, ödeme trafiğini sorunsuz bir şekilde sağlamada "3D SECURE" kullanmaktayız.

Ödemelerin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi vb. bilgiler karincabeyazesya.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

 

2- Sitedeki ürünler teşhir ürünü mü?

Sitemizde teşhir ürünü satılmamaktadır. Siparişiniz size kapalı kutu olarak gönderilecektir.

3- İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılır?

Ürün karincabeyazesya.com tarafından teslim alındıysa iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir
İade şartları uygunsa en geç 10 gün içinde para iadesi gerçekleşir.
İade talebi reddedilirse ürün adresinize gönderilir.

Ödeme şekli "Kredi Kartı" ise; ödemeniz kredi kartınıza yapılacaktır.( İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.)

Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Sipariş iptal edildiyse iade süreci 2-3 iş günü içinde tamamlanır.

4- Sipariş Takibini Nasıl Yapabilirsiniz?

Ödeme işleminizin sonunda E-mail adresinize satın aldığınız ürün veya ürünler ile ilgili detay maili gönderilecektir.Sipariş numaranıza bu mailden veya siparişlerim bölümünden ulaşabilirsiniz.Siparişlerim sayfasında siparişinize ait kargo takip linki oluşmaktadır.Sipariş Takibini bu sayfadan takip edebilir veya bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

5- Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Teslimat sırasında sipariş kolisinin içeriğinin hasarsız olduğunu mutlaka kontrol ediniz.Kargo paketinde veya üründe hasar varsa kargo görevlisine "Tutanak" tutturunuz.Ürünüzü bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip Gizeler’e geri gönderiniz.Yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi elektronik kategorisi siparişleriniz için yetkili servis bilgisi olmadan ürün paketi açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.Yetkili servis üründe bir sorun tespit ederse servis raporu ile ürün iadesi gerçekleşmektedir.Siparişlerim sayfasından iade talebi oluşturunuz.

 

 

Kargo teslimat adresinde kişi bulunamamışsa

 

Kargo firması sizi adresinizde bulamamışsa paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

6- İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır ?

  1. Ürününüz ''karınca beyaz eşya'' tarafından teslim alındıktan sonra iade şartlarına uygunluğu,ambalajı, aksesuarları, faturası kontrol edilecektir.
  2. İade talebinizin onaylanması durumunda en geç 10 günlük yasal süre içinde iade süreci tamamlanır.
  3. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
  4. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ise; ödemeniz kredi kartınıza yapılacaktır.( İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.)
  5. Havale ile yapılmış ödemelere bağlı iadelerde , ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade prosedürü başlatılır ve geri ödeme yine bankanıza havale olarak gönderim yapılır.

7- Siparişim eksik gönderilmiş ne yapmalıyım ?

Siparişinizde ürünler eksik geldiyse;

Paketinizin içeriği eksik ise, 05308203005 numaralı telefonumuzdan,Whatsapp hattımızdan ya da [email protected] mailimizden bizimle irtibata geçiniz. Sorununuz gerekli incelemelerden sonra en kısa sürede çözümlenecektir.

8- Siparişim yanlış gönderilmiş ne yapmalıyım ?

Siparişiniz ile faturada bulunan ürünler eşleşmiyorsa,karincabeyazesya.com üzerinden "İade Talebi" oluşturup ürünü faturası ile birlikte tek bir pakete koyunuz ve karınca beyaz eşya adresine kargolayınız.Ürün karınca beyaz eşya tarafından teslim alındıktan sonra kontrol edilerek talebinizi değerlendirir.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR